Wodorowo-mineralny aktywator PH WaterSystem

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia około jedna trzecia ludności świata codziennie pije wodę złej jakości. Teraz ta kwestia jest bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Woda może być zanieczyszczona metalami ciężkimi, innymi truciznami, bakteriami i wirusami. Ponadto nasz organizm potrzebuje płynów o określonych parametrach fizykochemicznych. Tylko w tym przypadku w zrównoważony sposób umyje narządy, tkanki i komórki, zapewniając ich szybkie oczyszczenie i regenerację.

Eksperci z Japonii od dawna zastanawiali się nad zapewnieniem ludziom wysokiej jakości wody, zbilansowanej, bogatej w minerały, o optymalnym potencjale redoks, napięciu powierzchniowym i innych właściwościach. Odpowiedź znaleziono w naturalnych minerałach i ich pochodnych. Dziesięciolecia badań zaowocowały stworzeniem WaterSystem — unikalnego wodorowo-mineralnego aktywatora pH opartego na kompleksie pierwiastków śladowych — Bakuhanseki i NanoTourmalin.

Naturalna moc wody w każdym łyku

Stosowanie odpowiedniej, żywej wody zwiększa skuteczność zabiegów odnowy biologicznej. Ponadto dostarczanie organizmowi życiodajnego płynu na co dzień może odwrócić wiele bolesnych procesów. Stosowanie WaterSystem pomaga wodzie uzyskać dokładnie takie parametry fizykochemiczne, jakich potrzebują tkanki i narządy, tak, żeby w 100% zaspokoić potrzeby komórki.

Wodorowo-mineralny aktywator PH wpływa na podstawowe właściwości wody.

— Dostosowuje pH wody do 9,3

Kiedy organizm jest zakwaszony, pojawiają się choroby. Należy pamiętać, że równowaga kwasowo-zasadowa organizmu jest bliższa środowisku zasadowemu, dlatego woda, którą codziennie pijemy musi być dopasowana.

— Reguluje ORP do -350 mV

Wysoki potencjał redoks wody będzie oznaczał, że gdy dostanie się do organizmu, dosłownie zabierze elektrony z otaczających tkanek, w brutalny sposób wyrywając je z komórek. Dlatego ważne jest, aby ORP był niski — około -300 — -350 mV. W takim przypadku woda będzie dawcą elektronów i pomoże przywrócić równowagę organizmowi.

— Nasyca wodorem do 100 ~ 300 (1 ~ 1,5 mg/dm3)

Woda nasycona wodorem ma właściwości antyoksydacyjne, poprawia sen, wzmacnia system odpornościowy, spowalnia procesy starzenia.

— Zmienia napięcie powierzchniowe wody 45 mJ/m².

WaterSystem poprawia napięcie powierzchniowe wody. Dzięki temu życiodajny płyn łatwiej wpływa do komórek, a także dociera do najbardziej odległych tkanek, przemywa je i leczy.

— Mineralizuje, dodaje korzystne dla zdrowia minerały.

Współczesnemu człowiekowi trudno jest pozyskać wystarczającą ilość pożywienia z pierwiastkami śladowymi. W takim przypadku woda wzbogacona minerałami będzie doskonałym źródłem wszystkiego, czego potrzebuje organizm. Minerały zawarte w wodzie z WaterSystem biorą czynny udział w wielu procesach życiowych.

Jeśli w wodzie nie ma wystarczającej ilości minerałów, organizm wypłucze je tkanek twardych. Natomiast woda mineralizowana wypełnia organizm niezbędnymi pierwiastkami dla zrównoważonego przebiegu wszystkich reakcji fizykochemicznych.

— Poprawia smak wody

Woda o odpowiednich właściwościach staje się smaczniejsza, przyjemnie się ją pije. Oznacza to, że dzięki systemowi WaterSystem osoba nie będzie musiała myśleć o tym, jak zmusić się do wypicia wymaganych 1,5 litra wody.

wts-2 (s)

Skład wymiennego wkładu w WaterSystem

WaterSystem składa się z kompleksu mikroelementów: bakuhanseki, który zawiera wapń, cynk, żelazo, magnez, miedź i selen. Sam wkład wykonany jest z nanoturmalinu.

W Japonii Bakuhanseki jest szeroko stosowane w celach medycznych. Kompleks mikroelementów przeszedł wiele badań, jest bardzo dobrze zbadany. Oceniono skład fizykochemiczny Bakuhanseki i jego wpływ na organizm:

 • Przy zmęczeniu i apatii – jest więcej energii.
 • Wysypki na skórze  – większość z nich całkowicie znika po zabiegu.
 • Ból mięśni – ból jest zmniejszony lub wyeliminowany.
 • Artretyzm – zmniejszony ból i lepsza mobilność.
 • Wysuszona i zaczerwieniona skóra – naskórek staje się bardziej miękki, powraca naturalny kolor.
 • Przy lekkim stopniu odmrożenia – następuje przywrócenie witalności skóry.

Kompleks mineralny Bakuhanseki, który w Japonii nazywany jest również minerałem Bakuhan, reguluje właściwości fizykochemiczne wody, wzbogaca ją w minerały.

Kompleks zapewnia stabilne alkaliczne pH, zwiększa zawartość rozpuszczonego tlenu, neutralizuje szkodliwe substancje i poprawia smak. Nasyca wodę użytecznym wapniem, potasem, sodem, cynkiem, magnezem i selenem.

Już po pierwszym łyku woda z WaterSystem zaczyna działać. Wpływa to pozytywnie na stan organizmu i powoduje wiele pozytywnych efektów:

 • pozbycie się obrzęków;
 • poprawa stolca;
 • łagodne działanie moczopędne;
 • usuwanie toksyn;
 • pozbycie się przewlekłych procesów zapalnych;
 • wzrost energii życiowej.

Korzystanie z wody przepływającej przez WaterSystem jest polecane absolutnie każdemu.

Po zastosowaniu WaterSystem woda uzyskuje dokładnie te wskaźniki, które są niezbędne do sprawnego funkcjonowania narządów i układów w naszym organizmie w każdym wieku i bez względu na stan.

Unikalny skład i łatwość stosowania w domu i w życiu codziennym WaterSystem ma na celu stworzenie warunków do skoordynowanej pracy narządów i układów! Wystarczy napełnić WaterSystem wodą i pozostawić przez 5-10minut, to wystarczy, aby woda została oczyszczona i wzbogacona!

Pij pyszną, zdrową wodę z WaterSystem bądź zdrowy, aktywny i energiczny z Systemem 5/95!

Kupić WaterSystem

01_WaterSystem (s)