O NAS

System 5/95 — jest to japoński system odzyskiwania zdrowia w warunkach domowych za pomocą  regularnego stosowania sprzętu masującego i termicznego producenta Okinawa Medical Device. System 5/95 zrzesza międzynarodowych naukowców, badaczy, lekarzy, ekspertów od technologii stosowania sprzętów  do użytku domowego.

System 5/95 to mądrość pokoleń i najnowsze rozwiązania technologiczne.

System 5/95 — jest liderem w przywracaniu zdrowia oczu i naczyń mózgowych za pomocą unikatowego sprzętu EyeSystem, który w sposób kompleksowy wpływa  na poprawę krążenia krwi w głowie i prawidłowe funkcjonowanie aparatu wzrokowego.

W centrach demonstracyjnych System 5/95 zapewniamy bezpłatne testowe stosowanie sprzętu do rehabilitacji oczu i naczyń móżgowych oraz możliwość jego zakupu do użytkowania w domu. W centrach demonstracyjnych w ciepłej rodzinnej atmosferze każdy odwiedzający otrzymuje wysokiej jakości porady i opiekę. Nasi pracownicy są ekspertami od stosowania japońskich metod terapeutycznych zgodnie z Systemem 5/95. Dla każdego gościa dobierano indywidualny program stosowania sprzętu w celu uzyskania szybkiego i odczuwalnego efektu.

Producent Okinawa Medical Device regularnie uczestniczy w międzynarodowych wystawach i sympozjach. Zdobyte tam doświadczenie i wiedza są aktywnie wprowadzane do codziennej pracy w celu poprawy jakości sprzętu i systemu obsługi odwiedzających centra System 5/95.

Nasza misja: przekazywać każdej osobie konieczność i możliwość codziennej pielęgnacji zdrowia za pomocą  technologii terapeutycznych zgodnie z Systemem 5/95!

Naszym głównym celem jest — pomagać w pokazywaniu ludziom zdrowej ścieżki życia i wprowadzać w życie każdej rodziny kulturę codziennej pielęgnacji oczu, kręgosłupa i nóg, а także kulturę zdrowego snu!

 

PRZYWRACANIE ZDROWIA. OD CZEGO ROZPOCZĄĆ?

W centrach Systemu 5/95 każdy człowiek może bezpłatnie:

  • nauczyć się samodzielnie pielęgnować swoje zdrowie za pomocą japońskich technologii terapeutycznych zgodnie z Systemem 5/95;
  • dowiedzieć się o ukrytych zasobach swojego organizmu;
  • nauczyć się właściwych technologii wpływu na układ krążenia, układ nerwowy, odporność, oczy, nogi, kręgosłup;
  • przekonać się o skuteczności technologii zachowujących zdrowie według wytycznych Systemu 5/95;
  • stosować samemu i polecać innym innowacyjne urządzenia do odzyskiwania zdrowia w warunkach domowych. 


My jako specjaliści Centrum System 5/95 czujemy się odpowiedzialni za pomoc każdemu odwiedzającemu. Robimy wszystko, aby czuli się Państwo komfortowo w Centrum System 5/95 oraz dbamy o każdy szczegół: pomagamy w prawidłowym stosowaniu sprzętu, dostarczamy interesujących i niezbędnych  informacji na temat zdrowia oraz długowieczności. Zawsze czekamy na Was z uśmiechem w przytulnej atmosferze naszego Centrum.

Czy chcesz być częścią naszego odnoszącego sukcesy zespołu?

Nie tylko pracować, a pomagać ludziom poprawiać ich zdrowie?

Wtedy Ci u nas się spodoba!