SYSTEM 5/95

System 5/95 to system polegający na codziennym dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie organizmu, który został opracowany w celu zapobiegania występowania dolegliwości. Japońscy naukowcy od dawna udowodnili, że człowiek potrzebuje codziennej pielęgnacji głównych układów organizmu, od których zależy jakość życia, a co za tym idzie — zdrowie i długowieczność. Filary, na których się opiera nasze zdrowie —  to oczy, nogi, kręgosłup i jakościowy sen. 

W końcu jakość zdrowia — to jakość całego życia. W podstawie Systemu 5/95 leży zasada oparcia na własnych zasobach organizmu. System5/95 został opracowany przez Centrum Badań nad Długowiecznością na Okinawie (Okinawa, Japonia).

Japońscy eksperci usilnie zalecają codziennie inwestować 5% swojego czasu, a jest to tylko 1 godzina, na odzyskiwanie zdrowia w domu, żeby w ciągu pozostałych 95% naszego życia byliśmy zdrowi i energiczni. Jest to wspaniały sposób na codzienne utrzymanie dobrego samopoczucia.

Sprzęt Stowarzyszenia System5/95 obejmuje następujące metody terapeutyczne:

  • Masaż wibracyjny
  • Akupresura
  • Wpływ na punkty aktywne biologicznie
  • Ciepło podczerwieni
  • Wpływ magnesami
  • LLLT
  • Stone terapia 
  • Jonizacja
  • Muzyka zdowia

Codzienne stosowanie takich metod terapeutycznych podnosi wydajność, poprawia zdrowie i jakość życia człowieka. System 5/95 uzyskał mnóstwo pozytywnych recenzji od użytkowników na całym świecie.

W celu wymiany doświadczeń i doskonalenia technologii System 5/95 prowadzi współpracę z inżynierami projektantami sprzętu, z badaczami i instytutami japońskimi i z szeregiem innych krajów.

Szczególnie aktywnie angażuje się we wspólną pracę  Akademia Rehabilitacji Ryukyu  (Okinawa, Japonia) ‒ pomagając w opracowaniu innowacyjnej  metodyki odzyskiwania zdrowia nie tylko wzroku i kręgosłupa, ale także nóg zgodnie z Systemem 5/95.

Instytut Badań Okulistycznych przy uniwersytecie Konyang, Korea Południowa ‒ regularnie prowadzi kliniczne badania sprzętu do rehabilitacji oczu EyeSystem. W wyniku takiej pracy umożliwia się  zwiększenie skuteczności jego właściwości prozdrowotnych.

Japońskie Stowarzyszenie Badań i Zastosowań Jonów (The Japan Association of Ion Research and Application, JAIRA) – prowadzi badania nad anionami, które są używane w sprzęcie rehabilitacyjnym System 5/95.

Północnoamerykańska Akademia Magnetoterapii (NAAMT, North American Academy of Magnetic Therapy)  pozwala na korzystanie ze swoich opracowań, materiałów i badań w celu stosowania technologii terapeutycznych pola magnetycznego w sprzęcie.

Stowarzyszenie Ciepła Podczerwieni, Korea. Dzięki opracowaniom tej organizacji w sprzęcie System 5/95 używa się wysokojakościowego biorezonansowego ciepła podczerwieni naturalnego stopu mineralnego — NanoTurmalinu.

Więcej informacji о Systemie5/95 mogą Państwo zasięgnąć w Centrach Demonstarcyjnych.