EyeSystem - zdrowie oczu dla całej rodziny

Sprzęt przenosi poprawę zdrowia oczu i naczyń krwionośnych mózgu w domu na nowy poziom. Najlepsi badacze w dziedzinie wpływu fizjologicznego i okulistyki połączyli w urządzeniu szereg potężnych korzyści zdrowotnych.

  1. Akupresura. W okolicy oczu znajduje się 8 głównych punktów aktywnych biologicznie, a stymulując każdy z nich, można osiągnąć niesamowite efekty zdrowotne. Sprzęt posiada 12 akupresur o różnych częstotliwościach drgań, co umożliwia korygowanie szerokiego zakresu stanu zdrowia. Sprzyja relaksacji i łagodzeniu bólu.
  2. Biorezonansowe ciepło podczerwieni. Ta metoda pomaga w normalizowaniu odżywiania tkanek i krążenia krwi, w złagodzeniu skurczów, we wzmacnianiu i rozszerzaniu naczyń krwionośnych.
  3. Wibracje. Efekt wibracji o niskiej częstotliwości jest przydatnym wstrząśnięciem dla wszystkich tkanek i struktur oka, dzięki czemu szanse zastoju są znikome.
  4. Jonizacja. Bez jonów ujemnych, których niedoboru doświadcza każdy człowiek, przebieg reakcji fizycznych i chemicznych w organizmie staje się utrudniony, co pociąga za sobą zaburzenia snu, drażliwość. Obecność w EyeSystemie unikatowego stopu NanoTurmalinu pozwala uzupełnić niedobór anionów i aktywować procesy regeneracji. 
  5. Wpływ magnesami. To narzędzie przyczynia się do normalizowania właściwości reologicznych krwi  i przepływu limfy, do wzmocnienia układu odpornościowego.
  6. Stone-terapia. Naturalne minerały i ich stopy zawarte w EyeSystemie pomagają normalizować równowagę kwasowo-zasadową i poprawiają odżywianie komórek.
  7. Muzyka relaksacyjna. Pomaga uspokoić układ nerwowy, odprężyć się i przezwyciężyć stres.

Naukowcy odkryli, że lwia część chorób występuje na tle niedożywienia komórek i problemów z krążeniem krwi. Dlatego zadaniem EyeSystemu jest zneutralizowanie zastoiny oraz poprawa trofiki i odżywiania. Sprzęt może być skutecznie stosowany do korygowania szerokiego zakresu problemów związanych z zaburzeniami widzenia oraz krążenia w naczyniach mózgowych.

Sprzęt jest szczególnie aktualny dla osób, które doświadczają przeciążenia wzroku, a jest to niemal każdy z nas. W miarę wypełniania naszej przestrzeni życiowej przez technologię i gadżety, zmniejszenie zmęczenia oczu jest prawie niemożliwe. Ze względu na to powstał EyeSystem — uniwersalne urządzenie, umożliwiające  zapewnienie kompleksowej pielęgnacji narządów wzroku i naczyń krwionośnych głowy w komfortowych warunkach domowych.

Wyjątkowe połączenie efektów zdrowotnych pozwala zachować zdrowie oczu i naczyń krwionośnych głowy, prowadzić zdrowe i satysfakcjonujące życie! Nie ma drugiego takiego sprzętu na świecie, który łączyłby tak szerokie spektrum metod prozdrowotnych. Dlatego Stowarzyszenie System 5/95 proponuje każdemu wypróbować i przekonać się o skuteczności odzyskiwania zdrowia z wykorzystaniem wiodących technologii japońskich — EyeSystem i doświadczyć wszystkich jego zalet.

Dla kogo jest EyeSystem?

EyeSystem może być używany przez wszystkich członków rodziny — dzieci, ich rodziców, dziadków. Obecnie przecież nikt nie jest odporny na problemy z krążeniem krwi w głowie i z zaburzeniem wzroku — według WHO około 30% populacji cierpi na problemy okulistyczne. 

System 5/95 aktywnie współpracuje z wiodącymi instytutami badawczymi, z profesorami, lekarzami i programistami, cieszącymi się szczególnym uznaniem. Wśród nich Instytut Technologii Laserowych przy Uniwersytecie Dankook (Korea Południowa), Uniwersytet Konyang (Korea Południowa), profesorowie i członkowie NANU i RAN.

EyeSystem zyskał aprobatę Instytutu Technologii Laserowych Bekmana przy Uniwersytecie Dankook (DANKOOK UNIVERSITY Korea Południowa), Stowarzyszenia Ciepła Podczerwieni (Korea Południowa) oraz Japońskiego Stowarzyszenia Badań i Zastosowań Jonów (The Japan Association of Ion Research and Application (JAIRA).

W Japonii nie czeka się na problemy zdrowotne, ale mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni dbają o siebie codziennie. Dlaczego więc nie uczymy się z tego doświadczenia, aby każdego dnia stawać się zdrowszym, szczęśliwszym i aktywniejszym!

eyesystem 5

Kupić EyeSystem

EyeSystem