Oferta promocyjna od System 5/95

Wypróbuj 15 dniowy próbny kurs opiekowania się głównymi wielorybami, na których opiera się Twoje zdrowie: nogi, kręgosłup oraz oczy i naczynia głowy! Sprawdź nowoczesne japońskie technologie lecznicze: metody fizjoterapeutyczne i masaż!

Wybierz kurs i zarejestruj się lub zadzwoń pod numer 534 531 777 aby dowiedzieć się szczegóły.

KURS PODSTAWOWY

15 WIZYT

15 bezpłatnych wizyt w centrum, które obejmują wykłady informacyjne na interesujące tematy medyczne w tym o zdrowiu i zasobach organizmu, indywidualną konsultację specjalisty, badanie stanu naczyń krwionośnych i kapilar oraz zastosowanie sprzętu System 5/95. Odwiedziny centrum trwają przez około 1,20 godziny dziennie.

 

 

 

KURS EKSPRESOWY

5 WIZYT

Trwa 5 dni. Jest preferowany przez osób zatrudnionych. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej z wykorzystaniem sprzętu System 5/95. W trakcie tego kursu dowiesz się jak zapobiec chorobom oraz zachować zdrowie, energiczność i wigor w obecnych okolicznościach życiowych. Ponad to uzyskasz pomóc w doborze indywidualnego zestawu System 5/95, i będziesz mógł go spróbować i doświadczyć działanie zaawansowanych japońskich technologii! Do odwiedzania centrum będziesz potrzebował około 1,20 godziny dziennie.

15 BEZPŁATNYCH WIZYT W CENTRUM

5 BEZPŁATNYCH WIZYT W CENTRUM